Kontakt

Skontaktuj się z nami

Kubala

 

 

ul. Daszyńskiego 68, 43-450 Ustroń

 

Tel.: +48 33 854 22 33
Dział sprzedaży: +48 33 854 22 33 wew. 42
Fax: +48 33 854 22 82
E-mail: kubala@kubala.com

 

NIP: 548 246 06 64
Nr konta: 61 1240 4142 1111 0000 4826 0224

Sprzedaż

Dane kontaktowe

01
Joanna Kudłacz

Tel.: 33 854 22 33 wew. 31

E-mail: jkudlacz@kubala.com

02
Beata Mikler

Tel.: 33 854 22 33 wew. 42

Tel. kom: 883 362 356

E-mail: bmikler@kubala.com

03
Joanna Zbijowska

Tel.: 33 854 22 33 wew. 71

Tel. kom: 609 442 994

E-mail: jzbijowska@kubala.com

04
Izabela Janik

Tel.: 33 854 22 33 wew. 81

Tel. kom: 538 970 002

E-mail: ijanik@kubala.com

Export

Dane kontaktowe

01
Sylwia Chowaniec

Tel.: 33 854 22 33 wew. 70

Tel. kom: 883 362 361

E-mail: schowaniec@kubala.com

02
Ewa Gojniczek

Tel.: 33 854 22 33 wew. 23

Tel. kom: 609 070 547

E-mail: egojniczek@kubala.com

Przedstawiciele

Dane kontaktowe

01
Paweł Zemła

Tel. kom: 502 264 057

E-mail: pzemla@kubala.com

woj. opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie

02
Damian Zając

Tel. kom: 691 111 422

E-mail: dzajac@kubala.com

woj. podlaskie, mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie

03
Paweł Ziach

Tel. kom: 532 398 369

E-mail: pziach@kubala.com

woj. podkarpackie, lubelskie

04
Norbert Pawłowski

Tel. kom: 509 563 566

E-mail: npawlowski@kubala.com

woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie

05
Marcin Kot

Tel. kom: 883 362 379

E-mail: mkot@kubala.com

woj. zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie

06
Grzegorz Krzysztofik

Tel. kom: 883 362 372

E-mail: gkrzysztofik@kubala.com

woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

07

Tel. kom: 609 070 069

E-mail: sprzedaz@kubala.com

woj, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie

Sieć
sprzedaży

Narzędzia KUBALA dostępne są na terenie całego kraju.
Firma posiada aktualnie osiem magazynów-składów fabrycznych, które w naszym imieniu obsługują naszych partnerów w sposób szybki i profesjonalny. Wybierz województwo na mapie i znajdź naszego Przedstawiciela.

slaskie malopolskie podkarpackie swietokrzyskie lubelskie mazowieckie podlaskie warminsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie lubuskie dolnoslaskie opolskie lodzkie kujawsko-pomorskie wielkopolskie
01
BESS-POL Stanisław Mendrek

Tel. : +48 728 459 164

Tel. : +48 604 588 514

ul. Różana 13

43-450 Ustroń

woj. opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie

02
TEXPOL Sp. z o.o.

Tel. : +48 17 240 35 11

Chałupki Dębniańskie 173

37-305 Dębno

woj. podkarpackie, małopolskie

03
AMIGO Magdalena Zapędzka

ul. Krakowska 141

50-428 Wrocław

woj. opolskie, dolnośląskie

04
GAMA COLOR Łukasz Bienias

Tel. : +48 61 843 4763

Tel. : +48 600 017 688

ul. Dąbrowskiego 149

60-588 Poznań

woj. wielkopolskie, lubuskie

05
P.P.H.U. RADNOR

Tel. : +48 697 720 877

ul. Piłsudskiego 7a

05-420 Józefów

woj. mazowieckie, lubelskie, podlaskie, świętokrzyskie, łódzkie

06
INTER GRAHEN

Tel. : +48 58 320 11 30

Tel. : +48 607 292 725

ul. Kartuska 240a

80-122 Gdańsk

woj. pomorskie

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami