Kontakt

Skontaktuj się z nami

Kubala

 

 

ul. Przemysłowa 5, 43-440 Goleszów

 

Tel.: +48 33 854 22 33
Dział sprzedaży: +48 33 854 22 33 wew. 42
Fax: +48 33 854 22 82
E-mail: kubala@kubala.com

 

NIP: 548 246 06 64
Nr konta: 61 1240 4142 1111 0000 4826 0224

Sprzedaż

Dane kontaktowe

01
Joanna Kudłacz

Tel.: 33 854 22 33 wew. 31

E-mail: jkudlacz@kubala.com

02
Beata Mikler

Tel.: 33 854 22 33 wew. 42

Tel. kom: 883 362 356

E-mail: bmikler@kubala.com

03
Joanna Zbijowska

Tel.: 33 854 22 33 wew. 71

Tel. kom: 609 442 994

E-mail: jzbijowska@kubala.com

04
Joanna Wiencek

Tel.: 33 854 22 33 int. 27

Mobile: 538 970 002

E-mail: jwiencek@kubala.com

Export

Dane kontaktowe

01
Małgorzata Holeksa

Tel.: 33 854 22 33 wew. 81

Tel. kom: 886 528 187

E-mail: mholeksa@kubala.com

02
Ewa Gojniczek

Tel.: 33 854 22 33 wew. 23

Tel. kom: 609 070 547

E-mail: egojniczek@kubala.com

03
Sylwia Chowaniec

Tel.: 33 854 22 33 wew. 70

Tel. kom: 883 362 361

E-mail: schowaniec@kubala.com

 

Dział Zakupów

DANE KONTAKTOWE

01

Jakub Sikora

Kierownik Działu Zakupów

tel.: +48 33 854 22 33 wew. 48

Tel. kom: +48 507 017 728

 

e-mail: jsikora@kubala.com

Przedstawiciele

Dane kontaktowe

01
Marcin Kot

tel. kom.: +48 883 362 379

e-mail: mkot@kubala.com

02
Marcin Landecki

tel. kom.: +48 883 380 535

e-mail: mlandecki@kubala.com

03
Grzegorz Krzysztofik

tel. kom.: +48 883 362 372

e-mail: gkrzysztofik@kubala.com

04
Dariusz Kupis

tel. kom.: +48 882 553 763

e-mail: dkupis@kubala.com

 

05
Marek Szczepanek

tel. kom.: +48 539 052 086

e-mail: mszczepanek@kubala.com

06
Szymon Lis

tel. kom.: +48 609 449 774

e-mail: slis@kubala.com

07
Karol Nawrocki

tel. kom.: +48 880 946 564

e-mail: knawrocki@kubala.com

08
Norbert Pawłowski

tel. kom.: +48 509 563 566

e-mail: npawlowski@kubala.com

09
Damian Zając

tel. kom.: +48 691 111 422

e-mail: dzajac@kubala.com

010
Marcin Filipek

tel. kom.: +48 532 398 369

e-mail: mfilipek@kubala.com

011
Ramin Hatamnejad

tel. kom.: +48 609 070 069

e-mail: ramin@kubala.com

012
Paweł Zemła

tel. kom.:  +48 502 264 057

e-mail: pzemla@kubala.com

Sieć
sprzedaży

Narzędzia KUBALA dostępne są na terenie całego kraju. Nasi koordynatorzy pozostają do Państwa dyspozycji w dni robocze, w godzinach 8.00-17.00. Na mapie znajdziecie informacje o rejonach Polski obsługiwanych przez poszczególnych koordynatorów. Zapraszamy do kontaktu!

Mapa
01
BESS-POL Stanisław Mendrek

Tel. : +48 728 459 164

Tel. : +48 604 588 514

ul. Różana 13

43-450 Ustroń

woj. opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie

02
TEXPOL Dystrybucja Sp. z o.o. Sp.k.

Tel. : +48 791 291 141

Chałupki Dębniańskie 246

37-305 Dębno

woj. podkarpackie, małopolskie

03
AMIGO Magdalena Zapędzka

Tel. : +48 71 78 76 880

ul. Krakowska 141

50-428 Wrocław

woj. opolskie, dolnośląskie

04
P.P.H.U. RADNOR

Tel. : +48 697 720 877

ul. Piłsudskiego 7a

05-420 Józefów

woj. mazowieckie, lubelskie, podlaskie, świętokrzyskie, łódzkie

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami