Contact

Write to us

Sales department

Contact details

01
Joanna Kudłacz

Tel.: 33 854 22 33 wew. 31

E-mail: jkudlacz@kubala.com

02
Beata Mikler

Tel.: 33 854 22 33 wew. 42

Tel. kom: 883 362 356

E-mail: bmikler@kubala.com

03
Joanna Zbijowska

Tel.: 33 854 22 33 wew. 71

Tel. kom: 609 442 994

E-mail: jzbijowska@kubala.com

04
Izabela Janik

Tel.: 33 854 22 33 wew. 81

Tel. kom: 538 970 002

E-mail: ijanik@kubala.com

International sales department

Contact details

01
Małgorzata Holeksa

Tel.: 33 854 22 33 wew. 70

Tel. kom: 886 528 187

E-mail: mholeksa@kubala.com

 

02
Ewa Gojniczek

Tel.: 33 854 22 33 wew. 23

Tel. kom: 609 070 547

E-mail: egojniczek@kubala.com

 

Sales representatives

Dane kontaktowe

01
Paweł Zemła

Tel. kom: 502 264 057

E-mail: pzemla@kubala.com

woj. opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie

02
Damian Zając

Tel. kom: 691 111 422

E-mail: dzajac@kubala.com

woj. podlaskie, mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie

03
Marcin Filipek

Tel. kom: 532 398 369

E-mail: mfilipek@kubala.com

woj. podkarpackie, lubelskie

04
Norbert Pawłowski

Tel. kom: 509 563 566

E-mail: npawlowski@kubala.com

woj. kujawsko-pomorskie

05
Marcin Kot

Tel. kom: 883 362 379

E-mail: mkot@kubala.com

woj. zachodniopomorskie, pomorskie

06
Grzegorz Krzysztofik

Tel. kom: 883 362 372

E-mail: gkrzysztofik@kubala.com

woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

07
Ramin Hatamnejad

Tel. kom: 609 070 069

E-mail: sprzedaz@kubala.com

woj. dolnośląskie, opolskie

08
Karol Nawrocki

Tel. kom: 880 946 564

E-mail:knawrocki@kubala.com

woj. wielkopolskie, lubuskie

09
Dariusz Kupis

Tel. kom: 882 553 763

E-mail: dkupis@kubala.com

woj. podlaskie, część mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego