Contact

Write to us

Sprzedaż

Dane kontaktowe

01
Joanna Kudłacz-Łyczko

Tel.: 33 854 22 33 wew. 31

E-mail: jkudlacz@kubala.com

02
Sylwia Kubala-Śliwka

Tel.: 33 854 22 33 wew. 30

E-mail: skubala@kubala.com

03
Beata Mikler

Tel.: 33 854 22 33 wew. 42

Tel. kom: 883 362 356

E-mail: bmikler@kubala.com

Export

Dane kontaktowe

01
Sylwia Chowaniec

Tel.: 33 854 22 33 wew. 70

Tel. kom: 883 362 361

E-mail: schowaniec@kubala.com

02
Ewa Gojniczek

Tel.: 33 854 22 33 wew. 23

Tel. kom: 609 070 547

E-mail: egojniczek@kubala.com

Dział usług

Dane kontaktowe

01
Rafał Kołder

Tel.: 33 854 22 33 wew. 73

E-mail: rkolder@kubala.com

Przedstawiciele

Dane kontaktowe

01
Ramin Hatamnejad

Tel. kom: 609 070 069

E-mail: ramin@kubala.com

woj. zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie

02
Paweł Zemła

Tel. kom: 502 264 057

E-mail: pzemla@kubala.com

woj. opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie

03
Damian Zając

Tel. kom: 691 111 422

E-mail: dzajac@kubala.com

woj. podlaskie, mazowieckie, łódzkie, lubelskie

04
Norbert Pawłowski

Tel. kom: 509 563 566

E-mail: npawlowski@kubala.com

woj. kujawsko-pomorskie

05
Marcin Kot

Tel. kom: 883 362 379

E-mail: mkot@kubala.com

woj. zachodniopomorskie, pomorskie

06
Grzegorz Krzysztofik

Tel. kom: 883 362 372

E-mail: gkrzysztofik@kubala.com

woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

Sieć
sprzedaży

Narzędzia KUBALA dostępne są na terenie całego kraju.
Firma posiada aktualnie osiem magazynów-składów fabrycznych, które w naszym imieniu obsługują naszych partnerów w sposób szybki i profesjonalny. Wybierz województwo na mapie i znajdź dystrybutora.

slaskie malopolskie podkarpackie swietokrzyskie lubelskie mazowieckie podlaskie warminsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie lubuskie dolnoslaskie opolskie lodzkie kujawsko-pomorskie wielkopolskie
01
BESS-POL Stanisław Mendrek

ul. Różana 13

43-450 Ustroń

02
TEXPOL Sp. z o.o.

Chałupki Dębniańskie 173

37-305 Dębno

03

AMIGO Magdalena Zapędzka

ul. Krakowska 141,
50-428 Wrocław

04

GAMA COLORE Eugeniusz Bienias

ul. Dąbrowskiego 149,
60-588 Poznań

05

P.P.U.H. RADNOR

ul. Piłsudskiego 7a,
05-420 Józefów

06

INTER GRAHEN

ul. Kartuska 240a,
80-122 Gdańsk

Any questions?
Write to us